Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd 86-769-8292-8157 kapa@kapaac.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd profil firmy

Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent,Importer,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Kapa, ​​Kafeng Kalai, OEM

 • Ilość pracowników

  100~499

 • Coroczne wyprzedaże

  20million-50million

 • Rok założenia

  2001

 • pc Export

  20% - 30%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-769-8292-8157

Wprowadzenie

Tak jakawiodący producentsprężarki śrubowe,,Kappa się rozwinęładodojrzałe badania i rozwój,

produkcja i sieć sprzedażypełnysystemzbezpośrednia fabrykawPingxiangProwincja Jiangxi +Opraca

Centrala sprzedażyw Dongguan Gunagdong Chiny.

 

Chiny Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd profil firmy 0


Ton silny pełny system produkcyjny, który wbudowaliśmyJiangxijest w stanie dostarczyćniezawodne i wysokiej jakości produktyod

od początku do końca, zapewniliśmy Ci ochronę od instalacji do rozwiązywania problemów orazdo konserwacji.Przez produkcja

pełna gama sprężarek śrubowych przy najbardziej ekonomicznych kosztach, pomagamyklienciszybko się rozwijać dzięki naszemu silnemu wsparciu dostaw i usług.

 

Chiny Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

 

 

 

                                         

 

 

 

                                         

 

Usługa

1. W celu ustanowienia mechanizmu nadzoru jakości produktów i usług oraz zapewnienia klientom doskonałych produktów i usług, nasza firma podjęła następujące zobowiązania wobec klientów;jakość jest wiecznym dążeniem Kapy;

Dostarczanie satysfakcjonujących produktów klientom to pierwsza misja Kapa;poprawa satysfakcji klienta jest ostatecznym celem Kapa.Celem jakościowym jest wskaźnik satysfakcji klienta powyżej 99.

2. Cały okres gwarancji na maszynę wynosi dwa lata.W tym okresie sprężarka działa bezpiecznie zgodnie z odpowiednimi wymaganiami i specyfikacjami.Kiedy maszyna uruchamia się, działa i konserwuje zgodnie z instrukcją obsługi i używa oryginalnych części, nie narażone na uszkodzenia części w urządzeniu zostaną uszkodzone lub unieważnione podczas normalnego użytkowania.Naprawimy, wymienimy lub nawet zwrócimy towary bezpłatnie, jeśli użytkownik ich nie konserwuje.Jeśli jest to wymagane do konserwacji, obietnica obsługi posprzedażnej jest nieważna.W okresie gwarancyjnym bezpłatnie wymienimy części i elementy wyposażenia w przypadku ich uszkodzenia wynikającego z problemów z jakością produktu (np. Trzy filtry i smary).Jeśli przeróbka i uszkodzenie sprzętu spowodowane błędem w informacjach, częściach zamiennych lub wskazówkach na miejscu dostarczonych przez firmę Kapa gas Company nie jest spowodowane błędem, użytkownik ponosi odpowiednią odpowiedzialność ekonomiczną.

3. Infolinia obsługi posprzedażnej + 86-400-0787-588 może przybyć na miejsce zdarzenia w ciągu 24 godzin od otrzymania powiadomienia użytkownika na rynku lokalnym: limit czasu wymiany uszkodzonych części wynosi 48 godzin dla części wrażliwych.W przypadku rynku zagranicznego prosimy o kontakt z naszym sprzedawcą na całym świecie.

 

Serwis pogwarancyjny:

1. po normalnym użytkowaniu produktu firma jest odpowiedzialna za konserwację i naprawy produktów.Nasza firma posiada biura i punkty obsługi posprzedażowej w największych miastach na terenie całego kraju.Technicy serwisowi to wszyscy profesjonalni technicy przydzieleni przez centralę.

2. bezpłatna konserwacja, konserwacja i brak opłat dożywotnich.

3. bezpłatna instalacja wskazówek na miejscu.

4. bezpłatne debugowanie.

5. Bezpłatne szkolenie na miejscu operatorów poczty i personelu konserwacyjnego, aby mogli opanować bezpieczną obsługę, konserwację, konserwację i codzienne zarządzanie wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi sprzętu.

6. świadczyć usługi techniczne w dowolnym czasie.

7. zapewnić, że wszelkiego rodzaju części zamienne potrzebne do długoterminowego dostarczania sprzętu.

 

Jiangxi Kappa Gas Technology Co., Ltd.

Infolinia serwisowa: 400-0787-588

Add: Zone B Lianhua Industry Park, Pingxiang City Jiangxi Province, ChRL

 

                                                                     

                                                                   ZESPÓŁ OBSŁUGI POSPRZEDAŻY

                                   Chiny Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Nasz zespół

Kapa jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż sprzętu lotniczego.Posiada zaawansowane centrum CNC, frezowanie, szlifierkę i inny sprzęt do przetwarzania oraz centrum obróbcze CNC, zatrudniające ponad 300 pracowników i rocznej wartości produkcji 300 milionów juanów.Produkty firmy obejmują kompresory, pompy próżniowe, pompy ciepła, ekspandery, dmuchawy, doładowania, przetwarzanie gazu, nowe urządzenia energetyczne, rury przesyłowe płynów, zbiorniki ciśnieniowe itp.

 

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży w zakresie wydajnej produkcji i obsługi posprzedażnej na wysokim poziomie, która może zapewnić klientom 7 * 24 godziny wszechstronnych usług technicznych i świadczyć niestandardowe usługi produkcyjne w celu oszczędzania energii na najwyższym poziomie produkty.

 

                                                                    PRACOWNICY FABRYKI

                      Chiny Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

 

                                  

 

                                               

ZESPÓŁ SPRZEDAŻY I B+R ORAZ PRACOWNICY KIEROWNICY

 

                   Chiny Jiangxi Kappa Gas Technology Co.,Ltd profil firmy 1